חמשוש אומנות - אנ"א תל אביב | חמשושי אנ"א

חמשוש אומנות - אנ"א תל אביב

החמשוש הבא יעודכן בהמשך

יום חמישי – בין הירקון לנמל תל אביב

התקשרו >> 072-3954744
התכנון
19:45 – מפגש עם המדריך בלובי האכסניה.
20:00 – יציאה לסיור ערב.

 נצא לטיול רגלי לאורכו של נחל הירקון עד למקום בו הוא נשפך לים בנמל תל אביב. נשמע על חשיבות הנחל בימים עברו, על איזכורי שמו בתרבות הישראלית ועל האטרקציות שהוא מציע למבקרים. בנמל תל אביב נשמע את סיפור הנמל, מתי הוקם ועל ידי מי, נגלה מהו יריד המזרח שהתקיים במאה הקודמת והביא לתל אביב מבקרים רבים, וכמו גם על המכביה הראשונה שהחלה את דרכה בנמל זה.חמשוש אנ"א תל אביב

יום שישי – אמנות רחוב וגרפיטי בשכונת פלורנטין

התכנון
9:00 – פינוי חדרים, הגעה עצמאית לנקודת מפגש.
9:30 – התכנסות בנקודת מפגש עם המדריך לתחילת סיור.
12:00 – סיום משוער.

 סיורנו יתרכז ברחובות שכונת פלורנטין הותיקה, מקום בו השמות: dede, dioz, lol ,frenemy ואחרים הם לא שמות של פאבים או מסעדות, גם לא של חנויות בוטיק חדשות אלא שמות של אמנים המשתמשים בקירות השכונה כדי ליצור את יצירותיהם המרהיבות. במהלך הסיור נלמד להכיר את האומנים הבולטים הפועלים בשטח ואת טביעת ידם המיוחדת, נגלה יצירות מוכרות בעלות פרשנות חדישה, נחפש את דמויות הלגו שכה מוכרות לנו מהילדות והן חלק מעולמו של אומן בריטי מיוחד, ונעקוב אחרי דמויות הקופסונים המפורסמות של sened הנמצאות על הקירות. נשמע על טכניקות שונות ליצור במרחב הציבורי, ובין לבין ננצל את הזמן כדי לתעד את היצירות שהיום הן כאן אך מחר… מחר לא ברור.

ההגעה לנקודת המפגש ממנה מתחיל הסיור ברכבים פרטיים או תחבורה ציבורית. קיום החמשוש מותנה במספר משתתפים. תכנית החמשוש נתונה לשינויים בהתאם לתנאי מזג האוויר.

חמשוש תל אביב

נשמך לראותך בחמשוש הבא

איתכם לאורך כל הדרך!